• Wpisów:203
 • Średnio co: 13 dni
 • Ostatni wpis:4 lata temu, 16:33
 • Licznik odwiedzin:104 892 / 2732 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Od jutra poszukuję w sklepach. Jestem ciekawa ich smaku. bardzo się cieszę ,że się w końcu coś pojawiło ze Scooby'ego nowego w Polsce i mam wrażenie ,że jest coraz więcej takich nowych rzeczy.
SMACZNEGO

JEŚLI CHCECIE ZOBACZYĆ SPOT REKLAMUJĄCY SERKI i JOGURTY WEJDŹCIE NA: http://www.krasnystaw.eu/?id=
 • awatar Gość: ja kocham scooby doo JEST EKSTRA♥♥♥
 • awatar Gość: MMMMMMMMMMMMMMMMMMM musze spróbować brzoskwiniowego jogurta
 • awatar Na_ mnie_zwierzaki_licza: Próbowałam. Przepyszne!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
DZISIEJSZE ZAKUPY ZE SCOOBYM
pierwsze zdjęcie: 3 naklejki,magnez,gumka do ścierania,tak jakby znaczek nie wiem jak o nazwać,cukierki
drugie zdjęcie: zakupy sprzed kilku dni także jajka
trzecie zdjęcie:jajka gdzie były naklejki,gadżety i cukierki

JAJKA MOŻNA KUPIĆ W TESCO ZA 4 ZŁ BEZ GROSZA.TERAZ W SKLEPIE JEST TAKŻE PIŁKA ZE SCOOBY'EGO 2 WZORY I WIADERKO DO PIASKU Z WYPOSAŻENIEM TYPU GRABKI,ŁOPATKA ITD.
PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ.
 • awatar Gość: duża kolekcja
 • awatar Na_ mnie_zwierzaki_licza: widziałam je u mnie w małym sklepiku w mieście.
 • awatar saba33: no kosteczki były pycha choć na co dzień nie jem kości ale te to co innego
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Cesar Millan, (ur. jako César Millán Favela 27 sierpnia 1969) - jest pochodzącym z Meksyku, amerykańskim trenerem psów. Jako samouk psychologii psów znany jest ze swojego serialu Zaklinacz psów (ang. The Dog Whisperer with Cesar Millan), którego siódmy sezon jest wyświetlany w ponad 80 krajach.
Cesar Millan specjalizuje się w rehabilitacji agresywnych psów i założył Centrum Psychologii Psa (ang. Dog Psychology Center) w Los Angeles. Millan jest także znany jako autor książek sprzedanych w milionach egzemplarzy.
Cesar Millan jest świetnym psim szkoleniowcem, który zyskał sławę dzięki rehabilitacji dziesiątków ciężkich przypadków. Uznawany jest za eksperta w dziedzinie psich zachowań i dlatego każdego dnia zgłasza się do niego mnóstwo osób, które chciałyby skorzystać z jego pomocy, nie radząc już sobie z własnym czworonogiem. Cesar jest gwiazdą programu „Zaklinacz Psów”, który od 16 kwietnia 2010 r. można oglądać na antenie polskiego National Geographic Channel. W jego dorobku znajduje się także kilka książek, będących w czołówce listy bestsellerów New York Times’a. Pierwsza książka Cesara („Cesar’s Way”) sprzedała się w USA w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy i w 2006 r. uzyskała miano najlepiej sprzedającej się książki o szkoleniu psów. Sława Cesara Millana i jego metod przedostała się jednak poza granice USA i dotarła także do Europy i na inne kontynenty. Program „Zaklinacz Psów” zaczęto emitować w ponad 80 państwach, a pierwszą książkę Cesara przetłumaczono na kilkanaście języków i wydano m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Włoszech, a teraz także w Polsce pod tytułem „Zaklinacz Psów”. Kolejne książki Cesara to „Be the Pack Leader” i „How to Raise a Perfect Dog”.

TEKST PONIŻEJ ZE STRONY: http://www.cesarsway.com/newsandevents/photos/First-National-Pack-Walk-2011
"Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pierwszego spaceru Pack dla Narodowego w Los Angeles sukces ogromny! Mieliśmy ponad 1000 psów i ich właścicieli wiernych z całego świata.
Warner Brothers i mój kumpel, Scooby-Doo, zrobił niesamowitą robotę tworząc satysfakcję, pełen wrażeń dzień dla rodzin i ich psów. Nie było rozrywki, edukacji i, oczywiście, chodź! Wszystkie dochody z imprezy został przeznaczony na Millan Fundacji wspierania ratownictwa, rehabilitacji i znalezienia nowego domu dla psów maltretowanych i opuszczonych."

PRZEPRASZAM ,ALE TEKST BYŁ TŁUMACZONY Z ANGIELSKIEGO NA TŁUMACZU DLATEGO SĄ BŁĘDY

WIĘCEJ NA:
http://www.zaklinaczpsow.pl/kim-jest-cesar
http://www.looktothestars.org/news/7134-cesar-millan-and-scooby-doo-team-up-for-charity-dog-walk
 • awatar I love Wepon Russian: 1 obrazek tą fotkę ze scoobym powinno mi się udać zrobić tylko zajmuje to troche czasu ale moge sprubować :)
 • awatar Gość: fajne napewno zobaczę
 • awatar I ♥ Scooby-Doo (ScoobyManiaczka): @Na_ mnie_zwierzaki_licza: Dzięki. Nie wiesz nawet jak bardzo bym chciała mieć takie zdjęcie ,ale może samemu kiedyś mi się uda takie stworzyć. Bardzo bym chciała ,żeby być no nie wiem taką jakby ambasadorką Scooby'ego. Czy coś.Po prostu chcę ,aby świat się dowiedział ,że to ja właśnie jestem NAJWIĘKSZĄ FANKĄ SCOOBA. ♥ ;D dzięki :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
♥GRATULUJĘ SCOOBY'EMU.JESTEM DUMNA ,ŻE MÓJ KOCHANY PSIAK ZOSTAŁ AMBASADOREM CZEGOŚ DOBREGO CHARYTATYWNIE.

PRZEPRASZAM TEKST TŁUMACZONY Z ANGIELSKIEGO NA TŁUMACZU.
Scooby-Doo to nowy ambasador Pet nazwany przez Zwierząt Ligi Ameryce za 18 Adoptathon rocznym dla zwierząt! Od dzisiaj do 36-godzin, ponad 2500 schronisk w 50 stanach i sześciu krajów weźmie udział w tym premierowym wydarzeniu do ratowania życia bezdomnych zwierząt.
ORYGINALNY TEKST (ANG.):
Scooby-Doo is the new Pet Ambassador named by Animal League America for their 18th Annual Pet Adoptathon! Starting today, for 36-hours, more than 2,500 shelters in 50 states and six countries will participate in this premiere event to save the lives of homeless pets.

The Animal League will open its doors at 25 Davis Avenue in Port Washington, NY at 9am on May 5th for its 18th Annual Pet Adoptathon! More than 2,000 animal shelters and rescue groups around the world will join the Animal League for this premiere global pet adoption event, sponsored by Purina ONE®, to help save the lives of homeless pets. Make sure to catch Adoptathon Event Highlights on UStream this Saturday, May 5th from the Animal League Headquarters in New York!

Meet and take photos with Scooby-Doo ~ Performances by the Purina Incredible Dog Team ~ Puppy training tips ~ Meet our foster care animals ~ Pet toy raffles ~ Activities ~ Games ~ Face painting ~ Kids' Craft Corner ~ Plants for sale in the Mutt-i-grees® Marketplace ~ Build a Pet ~ Balloon sculptures ~ Kitty Cat Café with food and beverages, cotton candy and smoothies ~ Veterinary, grooming and training experts ~ And much more!
TŁUMACZENIE:
Liga Animal otworzy swoje podwoje w 25 Davis Avenue w Port Washington, NY o 9 rano w dniu 5 maja dla jej 18 Adoptathon rocznym dla zwierząt! Ponad 2000 zwierząt schroniska i grup ratowniczych na całym świecie przystąpią do Ligi zwierząt dla tej premierowej imprezy światowej adopcji zwierząt, sponsorowany przez Purina One ®, aby pomóc uratować życie bezdomnych zwierząt. Upewnij się złapać Highlights Adoptathon zdarzeń na USTREAM to sobota, 5 maja z Komendy Ligi Zwierząt w Nowym Jorku!

Spotkać się i robić zdjęcia z Scooby-Doo by ~ Performances przez Incredible Purina Dog ~ Zespół wskazówki Puppy szkolenia ~ Poznaj naszych zastępczych zwierząt opieki ~ Pet zabawka loterie ~ ~ Gry ~ Zajęcia malowanie twarzy ~ Inni kupują Craft ~~~HEAD=NNS Rośliny na sprzedaż w mutt-i-grees ® Marketplace ~ Zbuduj Pet ~~~HEAD=NNS rzeźby balonem ~ Cat Cafe Kitty z żywności i napojów, watą cukrową i koktajli ~ Weterynarii, uwodzenie i szkolenie ekspertów ~ i wiele więcej!

WIĘCEJ NA:http://www.animalleague.org/events-news/events/tours-events/pet-adoptathon-2012-weekend.html

WIĘCEJ O PANU NA 1 ZDJĘCIU NA STRONIE: http://www.animalleague.org/about-us/who-we-are/board/john-stevenson.html

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA NIE DO KOŃCA POLSKIE TŁUMACZENIE NO ,ALE NIESTETY NIE UMIEM ,AŻ TAK DOBRZE ANGIELSKIEGO.MAM NADZIEJĘ ,ŻE SIĘ ZA TO NIE OBRAZICIE
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Przemierzyłam 2 kioski i Empik w poszukiwaniu gazety dopiero za 4 razem w Kolporterze wytropiłam magazyn!Do 3 razy sztuka,a w moim przypadku chyba do 4. Kod już wpisany na stronę internetową i nagroda odebrana czyli tapeta na pulpit i rabat. A u was jak tam z kodem? Już za miesiąc będzie mnie czekać trudne zadanie jak to jest napisane w magazynie i na stronie internetowej gazety:http://www.scoobydoomagazyn.pl/
Jeśli chodzi o prezenty zestaw tropiciela jest świetny:tajnopis detektywa,notes na sekretne wpisy,wizytówka + gra "Scooby-Doo! pierwsze strachy Liceum St. Louis DEMO"
Gra jest wydana w wersji demo, ale i tak jest co robić: zbierać przysmak Scooba,rozwiązać zagadkę upiora i pomóc kuzynce Daphne na konkursie talentów. Grafika gry naprawdę mnie zaskoczyła jest świetna 3D.
(Na 4 zdjęciu jest to strona ,która tak wygląda po wpisaniu prawidłowego kodu)
 • awatar Gość: gryscoobydoo gryscoobydoo
 • awatar Gość: scoobydookevin
 • awatar Gość: scoobydookevin
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (23) ›
 

 
Już za miesiąc! Kupujecie ?

UWAGA!!!
W MAJOWYM I CZERWCOWYM NUMERZE SUPER KONKURS.TRZEBA ODNALEŹĆ UKRYTE KODY I WPISAĆ JE NA STRONIE INTERNETOWEJ MAGAZYNU WIĘCEJ NA: http://www.scoobydoomagazyn.pl/

Świetne prezenty już za miesiąc wizytownik i odznaka+niespodzianka. MAGAZYN BĘDZIE OBCHODZIŁ 6 URODZINY!!!
 

 
A DZISIAJ TROCHĘ POWROTU DO ZIMY.RZEŹBY WYKONANE ZE ŚNIEGU.
WIĘCEJ O RZEŹBACH NA: http://snowman49707.tripod.com/id1.html
(musicie zjechać trochę na dół strony ,aby zobaczyć Scooba i jego kumpla)
 

maniacyzwierzat
 
scoobymaniaczka
 
Chyba masz rację mówiąc ,że jesteś jego największą fanką skoro tyle o nim wiesz i cały czas znajdujesz coś nowego co mozesz zamieścic na blogu.Świetny blog bardzo mi sie podoba. Dlatego obserwuję! Nie wiedziałam ,że w Polsce i to po kilkudziesięciu latach od stworzenia Scooby-Doo sa jeszcze tacy fani jak ty. to świetnie ,że stare kreskówki nie rdzewieją. I tak jak u ciebie jak pisałaś stwarzają tyle emocji.
 • awatar Na_ mnie_zwierzaki_licza: Nie ma za co. Przecież to widać ,że ty żyjesz Scoobym. Nigdy nie spotkałam takiej osoby,która aż tak dużo o nim wie. I osoby ,która tak dąży do tego co kocha. :) Pozdrawiam ScoobyManiaczko :)
 • awatar I ♥ Scooby-Doo (ScoobyManiaczka): Dziękuję bardzo za ciepłe słowa.Masz rację Scooby stwarza bardzo dużo pozytywnych emocji. Może dlatego ,że jest ze mną praktycznie od urodzenia. Kocham pisać tego bloga ze względu właśnie na Scooba czyli piszę o czymś co kocham. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
JAK TAM U WAS Z PROSTOPADŁOŚCIANAMI I GRANIASTOSŁUPAMI ? U MNIE NAWET NIE TAK ŹLE NAWET JEŚLI NIE LUBICIE SKŁADAĆ PUDEŁEK MYŚLĘ ,ŻE SKŁADANIE WASZYCH ULUBIONYCH BOHATERÓW BĘDZIE PRZYJEMNIEJSZE.JA SAMA SPRÓBOWAŁAM I NAWET TAK ŹLE MI NIE WYSZŁO.

WIĘCEJ NA: GOOGLE GRAFICE I NA: http://www.familyshoppingbag.com/img/thumb/jump/297/Scooby_and_Gang_Box
http://paperkraft.blogspot.com/2008/06/scooby-doo-papercraft.html

MIŁEGO SKŁADANIA
ostatnie zdjęcie to moje poskładane Scoobastyczne pudełka (czy jak to nazwać)
 • awatar Gość: ale fajne! :)
 • awatar Gość: mmmmmm podziel się posiłkiem spróbuje zrobić
 • awatar Handlarka Chmur.: Super! 6 zdj. najlepsze. + MNIAM!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Która się wam najbardziej podoba ?
Mi najbardziej przypadły do gustu: 1,2-ta jest chyba na laptopa chodź nie wiem przynajmniej tak wygląda,4,6,ostatnia.
Wszystkie są śliczne.
Ale najbardziej 1 i 4 ♥

MUSZĘ UDAĆ SIĘ DO JAKIEGOŚ SKLEPU MOŻE BĘDZIE JAKAŚ FAJNA!!!
 

 
"Los Angeles Times of Books Festiwal przyciągnął ponad 100,000 ludzi na University of Southern California w ten weekend. Rozległy wydarzeniem objął kampusie uczelni przy stoiskach sprzedaży książek, namioty autora, etapy wykonania oraz dyskusje panelowe między asortyment potęg literackich i publicystycznych.
Kampus był zatłoczony, ale nie duszno - a pogoda była idealna słoneczny i chłodnym miejscu. Powierzchnia dziecięcy otaczających scenę docelowy był ruchliwy w niedzielę, z Kareem Abdul-Jabbar mówi o książce dla dzieci, "Jakiego koloru jest mój świat?" i Scooby-Doo stoisko (wraz z Misterium Maszyn van) powodując korek z jego popularności.

Betty White mówił na scenie LA Times i przyciągnął setki gapiów zadzierając głowy, aby zobaczyć i usłyszeć jej mówić o swojej książce, "Betty and Friends:. My Life at the zoo"

Inne hity festiwalu włączone duży namiot przy scenie USC że sprzedawany graficzne powieści i komiksy, a inny, który sprzedał onesies dla dzieci i trójniki malucha z hasłami na nich, takie jak "przyszłego pisarza" lub screenprints klasycznej powieści obejmuje takie jak "Web Charlotty".
Panele wahała się w tematy z literatury i historii do taktyki dla majsterkowiczów i pisanie komedii. Ożywiona dyskusja zatytułowana "Pisanie Żywność: Amerykańska Potluck" moderował Pulitzera-nagrodzonych żywności krytyka Jonathan Gold i włączone żywności pisarzy Gustavo Arellano, Aarona Bobrow-odkształcenie i Jennifer 8. Lee. Trzy omawiane pojęcie "autentyczne" żywności etnicznych w USA i objęty wszystko z ewolucji białego chleba powszechnemu rozczarowaniu w kuchni Tex-Mex.

Ale jeden z najbardziej sesji chwalony był także jeden z najbardziej kontemplacyjne, "Ostateczne Do wyboru mamy: wydłużenie życia lub przedłużenia śmierci?" moderował własnych Times felietonista wytrawnego, Steve Lopez. Dyskusja obracała się wokół końca życia wyborów i uderzył szczególnie blisko domu Lopez, który niedawno kronikę jego osobistą walkę z śmierci ojca w artykułach dla LA Times.

To był festiwalu sekundy roku w USC po przeprowadzce do nowej lokalizacji z całego miasta w Westwood w UCLA - gdzie odbyła się przez pierwsze 15 lat."
PRZEPRASZAM ,ŻE TEKST MOŻE BYĆ TROCHĘ NIE ZROZUMIAŁY GDYŻ JEST ZE STRONY AMERYKAŃSKIEJ,ALE PRZETŁUMACZONY NA NIE DO KOŃCA POLSKI. ZA CO PRZEPRASZAM.BARDZO SIĘ CIESZĘ ,ŻE SCOOBY PRZYCZYNIA SIĘ DO CZYTANIA KSIĄŻEK. ŻAŁUJĘ TYLKO TEGO ,ŻE NIE MIESZKAM W LA GDZIE BYŁ ORGANIZOWANY FESTIWAL. A RACZEJ PRZYKRO MI ,ŻE NIE MA TAKICH ORGANIZOWANYCH W POLSCE!!!
WIĘCEJ NA: http://www.facebook.com/scoobydoo
http://www.google.pl/search?hl=pl&;pq=scooby+festival+of+books&cp=25&gs_id=4&xhr=t&q=scooby%20festival%20of%20books&rlz=1C1GGGE_plPL436PL436&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1680&bih=959&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw&ei=gKiaT7z9D-Wg4gTyk_WCDw
 • awatar Trendy me and you: Fajnie, hehe =)
 • awatar Tomek Juszczyk: Cześć :D :* Pomozesz? Biorę udział w konkursie na którym baaaardzo mii zależy,<3 potrzebuje głosów, oddanie głosu zajmie ci max 10 sekund, prosze pomoż Link: www.obozymlodziezowe.pl/konkurs-koszulkis/11496 po zjechaniu w dół kliknij kciuka, i przepisz kod z obrazka. Z góry dziękujeee :* <3 [DZIŚ OSTATNI DZIEŃ, BŁAGAM POMÓŻ <3]
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Słyszałam w TV i w radiu,że pogoda marna: burze i deszcz. Chociaż ja osobiście lubię burzę i to bardzo. Zamieniam się wtedy w obserwatora ,a zarazem fotografa przyrody.

Co wam się najbardziej podoba ??? (mam na myśli fotki)Ale opowiedzcie jakie są wasze wrażenia na temat pogody: deszczu,burzy itd.- podzielcie się uczuciami jakie macie związane z pogodą.
 • awatar Gość: F39BXp http://www.MHyzKpN7h4ERauvS72jUbdI0HeKxuZom.com
 • awatar Gość: F39BXp http://www.MHyzKpN7h4ERauvS72jUbdI0HeKxuZom.com
 • awatar Gość: F39BXp http://www.MHyzKpN7h4ERauvS72jUbdI0HeKxuZom.com
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 
A TERAZ TROCHĘ O RASIE SCOOB'EGO...Dog niemiecki – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie doga, wyhodowana w Niemczech jako pies bojowy i do polowania na duże ssaki. Współcześnie jest użytkowana jako pies stróżujący, obronny lub pies-towarzysz. Typ dogowaty.Prawdopodobnie przodkami obecnego doga były: niemiecki bullenbeisser, jak i "Hatz und Saurüden" (psy tropiące i polujące na dzika, które przypominały krzyżówkę muskularnego mastifa angielskiego z greyhoundem). Na dworach początkowo były trzymane psy tego typu do polowań na grubego zwierza. Później wraz ze spadkiem liczebności m.in. dzików na terenie dzisiejszych Niemiec ograniczano hodowle doga. Znalazł wtedy uznanie jako pies towarzyszący wśród wyższych warstw społecznych. Pierwszy wzorzec doga niemieckiego, który znacznie odbiegał od współczesnego standardu, został ustalony w Berlinie w roku 1880[1]. Rasę nazwano dogiem niemieckim.Wielkim miłośnikiem tej rasy był kanclerz niemiecki Otto von Bismarck.
Głowa – wydłużona, wąska, łuki brwiowe dobrze rozwinięte, jednak bez szczególnego uwydatnienia; mięśnie policzkowe tylko lekko zaznaczone, w żadnym razie silnie uwydatnione; przełom czołowy – wyraźnie zaznaczony; nos dobrze rozwinięty i wykształcony, szeroki, z dużymi otworami, czarny (wyjątek – dogi maści arlekinowej, u których tolerowana jest barwa cielista); kufa głęboka i jak najbardziej prostokątna; szczęki dobrze wykształcone, szerokie; zgryz – nożycowy.
Uszy – z natury wiszące, wysoko osadzone, średniej wielkości.
Ruch – harmonijny, elastyczny, lekki, miarowy i sprężysty. Kończyny widziane zarówno z przodu, jak i z tyłu muszą poruszać się równolegle.
Skóra – przylegająca, naprężona. U psów jednobarwnych dobrze pigmentowana, u arlekinów w rozkładzie zabarwienia występują plamki pigmentu.
Szata i umaszczenie[edytuj]
Włos doga niemieckiego jest bardzo krótki, gęsty, gładko i równo przylegający, z połyskiem. Dogi niemieckie grupuje się w trzech niezależnych zastawieniach umaszczenia: żółte i pręgowane, arlekiny i czarne, błękitne oraz niewystawowy kolor merle.
Żółty – jasno-złoto-żółty do nasyconego żółto-złotego; pożądana jest czarna maska.
Pręgowany – barwa zasadnicza jasnożółta do złoto-żółtej, z czarnymi, jak najbardziej równomiernie rozłożonymi i wyraźnie zaznaczonymi pręgami, przebiegającymi w kierunku żeber; pożądana czarna maska.
Arlekin – (biało czarny) barwę zasadniczą stanowi czysta biel, możliwie bez żadnych odcieni. Występują na niej dobrze porozkładane na całym ciele, nierównomiernie poszarpane, intensywnie czarne plamy. Do arlekinów zaliczane bywają także dogi o umaszczeniu merle – tzw. szare arlekiny – na szarym tle występują plamy różnej wielkości od koloru białego, poprzez szary, lekko brązowy do czarnego. Tego typu umaszczenie jest nieakceptowalne przez wzorzec.
Czarny – błyszcząca, intensywna czerń. Dopuszcza się białe znaczenia. Zalicza się tu także dogi tzw. płaszczowe, u których czerń niejako w postaci płaszcza pokrywa główną partię tułowia. Kufa, szyja, klatka piersiowa, brzuch, kończyny i koniec ogona mogą być białe. Do czarnych zaliczane są również tzw. platten (płytowe) – dogi z białym kolorem podstawowym i dużymi czarnymi płatami
Błękitny – czysty, stalowy błękit. Dopuszczalne są białe znaczenia na piersi i łapach.
Merle – Siwa sierść. Na niej widnieją czarne łaty jak u dalmatyńczyka. Jest to umaszczenie niewystawowe.

Psy przyjazne, mocno przywiązane do właściciela, lubią dzieci. Wobec innych zwierząt są tolerancyjne, pod warunkiem, że są od wczesnych lat przyuczane do ich obecności. Dogi niemieckie są powściągliwe i ostrożne wobec obcych; występujące osobniki agresywne powinny być wyłączane z dalszej hodowli.
Posłuszeństwo można wyegzekwować konsekwentnym i stosunkowo wczesnym wychowaniem.Dog niemiecki wymaga wyczesywania martwego włosa miękką szczotką, przynajmniej raz w tygodniu. W okresie wzrostu szczenię potrzebuje bardzo intensywnego wzmacniania stawów i kości.
ZNANE PSY:
Scooby Doo – tytułowy bohater filmu animowanego to dog niemiecki!!!

Saba – w ekranizacji z 1976 roku pies bohaterów W pustyni i w puszczy jest dogiem niemieckim maści żółtej, choć w powieści Sienkiewicza Saba jest mastifem.
Ferdynand Wspaniały (autor: Ludwik Jerzy Kern) – to antropomorficzny żółty dog niemiecki.
Praktycznie w każdej ekranizacji "Psa Baskerville’ów" (autor: Sir Arthur Conan Doyle) występuje czarny dog niemiecki. Rola ta jednak buduje niewłaściwy wizerunek rasy – dogi niemieckie "dostawały" tę rolę ze względu na wygląd (szczególnie osobników czarnej maści), a nie ze względu na ich łagodny charakter.
Batman – pies Bruce’a (Batmana)
Protazy – dog błękitny, pies Pana Samochodzika w powieści Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic (autor: Zbigniew Nienacki)
Robin – dog arlekin, pies Pana Samochodzika w powieści Pan Samochodzik i człowiek z UFO (autor: Zbigniew Nienacki)
Astro – ulubieniec Jetsonów – to dog niemiecki
Sonia – pies państwa Karpielów w filmie "Poszukiwany, Poszukiwana" Stanisława Barei
Dwa dogi niemieckie były w posiadaniu Murgrabiego z filmu "Janosik"
Marmaduke – pies z serii krótkich komiksów o nieznośnym dogu niemieckim.
W filmie "Patriota" z Melem Gibsonem, angielski generał miał dwa dogi niemieckie, jeden był płaszczowy, a drugi czarny.
W filmie "Siedem Dusz" pies Emily Posa chory na serce tak jak ona.
W książce "Wspaniała Gracie" Dan'a Dye i Marka Beckloff'a. W tej książce główną rolę odgrywa psina rasy dog niemiecki, która jest głucha, nie widzi na jedno oko i ma na imię Gracie.
W książce "Przez ciebie, Drabie!" Zofii Chądzyńskiej najlepszy przyjaciel Dzidzi
CIEKAWOSTKI
Według Księgi Rekordów Guinnessa najwyższym żyjącym psem jest dog niemiecki o błękitnym umaszczeniu o imieniu George, który 15 lutego 2010 roku mierzył 1,092 m w kłębie.
WIĘCEJ NA: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dog_niemiecki
 • awatar Gość: kto ty
 • awatar Gość: Hej scoby doo co tam u ciebie jak leca ci dni lubie cie bardzo pa
 • awatar Gość: Maintain the excellent work and generating the group! My Website - http://journal-cinema.org/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (23) ›
 

 
WE WCZEŚNIEJSZYM WPISIE TAKŻE PISAŁAM O TELEFONIE CZY KOMÓRCE TERAZ WIEM NA 100%,ŻE JEST TO IPOD LUB IPHONE.JAKI BYŚCIE WYBRALI? (PRZEPRASZAM ,ŻE TEKST NA DOLE JEST TAK PRZETŁUMACZONY,ALE BYŁ TŁUMACZONY NA GOOGLE TŁUMACZU)

"Cały świat nie może się nacieszyć iPhone może oni? Jest telefon komórkowy dla każdego, kto jest kto.Problem oczywiście jest taki, że są one bardzo "dorastali" telefony komórkowe i zbyt zaawansowane dla dzieci brzydkie używać. Aby telefon wyróżniać się z tłumu, dlaczego nie pokazać swoją radość i dziecięcą bok z jednym z tych dziwnych Scooby Doo przypadkach iphone?Scooby Doo jest już od ponad 40 lat i klasyczne kreskówki, które większość z nas, dorosłych pamięta z własnego dzieciństwa.Tajemnica gangu Inc obejmuje Freda, Daphne, Velma i Shaggy i oczywiście duży pies sam Scooby Doo.
W tym obiektywem mam wybrany szereg uroczych przypadkach iphone z Dziennika sklepie Scooby Doo na Zazzle. Wszystkie przypadki są bardzo wysokiej jakości i są dostępne zarówno dla iPhone 4 i iPhone 3G."

"Z najlepszymi Scooby Doo aplikacji dla iOS, można teraz oglądać klasyczne filmy i odcinków na ekranie 3,5-calowych. Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają oglądać pełnometrażowy direct-to-video animowane Scooby Doo seria i wiele zabawnych klipów w telefonie iPhone.Scooby Doo odcinki i filmy są zadowoleni i bawili miliony ludzi na całym świecie. Teraz możesz oglądać je na ekranie urządzenia 3,5-calowego, instalując najlepsze Scooby aplikacji Doo iPhone, w tym swobodnego Cartoon Network aplikacji wideo, strumienie najlepsze odcinki i klipy na forum i różne aplikacje filmowe, które umożliwiają oglądanie pełnometrażowych klasycznych filmów zcanine cartoon i jego gang."
WIĘCEJ: http://www.squidoo.com/scooby-doo-iphone-case
DUŻO WIĘCEJ ZDJĘĆ ,OBRAZKÓW NA STRONIE INTERNETOWEJ NA GÓRZE DLATEGO KLIKAJCIE!

JAK JA BYM CHCIAŁA ,ABY BYŁY W POLSCE

Z DRUGIEGO TEKSTU WYNIKA ,ŻE NA IPHONIE MOŻEMY GRAĆ W SCOOBY GRY I OGLĄDAĆ ODCINKI ZE SCOOBYM!!!

+filmik z YouTube jak w niecałe 2 minuty namalować Scoob'ego
 • awatar Gość: JEST SUPER
 • awatar Gość: moja ciocia z angli może mi kupi tą pierwszą super blog super fotki
 • awatar Pomarańcza ♥: mega blog :D *zapraszam* :D ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

poprawnywokal
 
scoobymaniaczka
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
A czy wasze pieski także lubią Scooba i jego Scooby chrupki,czy ubieracie je w ubranka dla psów? A może opowiadacie swoim psiakom o Scoobym i razem z nimi oglądacie naszego kochanego Scooberta? >
 

 
A DZIŚ TROCHĘ O TYM ZESPOLE I CO MAJĄ WSPÓLNEGO ZE SCOOBY-DOO!
Simple Plan – kanadyjska grupa rockowa.
Zespół swoje początki miał w grupie Reset, która została założona w 1992 roku. Należeli do niej Chuck Comeau i Pierre Bouvier. W 1997 Reset wydał swoją pierwszą płytę. Niedługo po tym, Chuck opuścił zespół, aby uczyć się dalej w college’u. Jednak dwa lata później z Jeffem i Sebastianem (chodzili razem do szkoły) założyli zespół. Tak powstał Simple Plan. Do trójki członków zespołu dołączył również Pierre. Nie chciał on jednak grać na gitarze, tylko śpiewać, aby mieć większą swobodę ruchu. Potrzebowano więc jeszcze basisty, którym został David Desrosiers. Nazwa Simple Plan wywodzi się z filmu o tym samym tytule. Z początku miała to być nazwa robocza, jednak została tak na stałe.
Z początku Simple Plan grywał tylko na różnych festiwalach punk-rockowych jak Warped Tour 2001, Edge Fest II i Toronto Snow Jam. Zespół wydał cztery albumy studyjne: No Pads, No Helmets... Just Balls w 2002, Still Not Getting Any... w 2004, Simple Plan w 2008 i Get Your Heart on! w 2011 oraz dwa albumy koncertowe: Live in Japan 2002 (2002) i MTV Hard Rock Live (2005). Najnowszy album grupy wydany został 12 lutego 2008 w USA, przy czym pierwszy singel z tego albumu pt. When I'm gone został wydany już 29 października 2007.
18 czerwca 2010 na Bamoozle Roadshow 2010 w Ohio zespół zaprezentował nową piosenkę mającą pochodzić z ich czwartego studyjnego albumu. Będzie się nazywała You Suck at Love.
18 lipca 2010 roku zespół zagrał koncert w Chinach. Z powodu burzy koncert odbył się jednak w wersji akustycznej, co mimo wszystko podobało się chińskim fanom. Koncert w tym kraju jest wielkim osiągnięciem, ponieważ państwo to wyjątkowo niechętnie zgadza się na występy zachodnich artystów.
Czwarty studyjny album ukazał się 21 czerwca 2011 roku.
PIOSENKI DO FILMÓW I SERIALI ZE SCOOBYM:
1.I Don't Wanna Grow Up – "Scooby-Doo", "The Real Cancun"
2.Don't Wanna Think About You – "Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie"
3.What's New Scooby-Doo – song theme – "Co nowego u Scooby'ego?"


 • awatar Gość: ADlX4Z http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
 • awatar Gość: 7Z8jkv http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
 • awatar Gość: QP4c3Q http://www.QS3PE5ZGdxC9IoVKTAPT2DBYpPkMKqfz.com
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
O firmie BENIAMIN:
"Nasza firma istnieje na rynku od 16 lat. Produkujemy i importujemy artykuły szkolne i papiernicze, głównie licencyjne.
Staramy się być jak najbliżej naszych klientów – to dla nich śledzimy trendy, oglądamy bajki i młodzieżowe filmy, szukamy nowych uszlachetnień produktów, staramy się aby nasze produkty oprócz wartości materialnej opowiadały zawsze jakąś historię.
Nasze podejście zostało uhonorowane godłem konsumenckim „ Najlepsze w Polsce” –certyfikat jest w naszym posiadaniu od 2007 roku.
W 2004 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Disney, kontynuujemy ją i rozwijamy do dnia dzisiejszego w programach : Wróżki, Księżniczki, Zack i Cody, Camp Rock, HSM. Posiadamy również licencje Rachael Hale, Wag Alley, Pet Poets Club, Scooby Doo, Ben 10, Smiley World. Latem 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w myśl zasady „Beniamin Pomaga”. Cześć dochodów ze sprzedaży kolekcji WOŚP przekazujemy Fundacji Jurka Owsiaka."

więcej na:
http://www.beniamin.com.pl/Licencja.aspx?licencja=scooby_doo -możecie zobaczyć artykuły ze Scooby'ego jakie produkuje firma "Beniamin"

Wcześniej pisałam ,że jest mało rzeczy ze Scoob'ego w Polsce jeśli nie byłoby tej firmy było by ich jeszcze mniej.

MAM JESZCZE TAKĄ PROŚBĘ JEŚLI CHCECIE ,ABY JAKIŚ DANY ARTYKUŁ NP. TORBA LUB BLUZKA ITD. ZOSTAŁY "WYPRODUKOWANE" PISZCIE W KOMENTARZACH. A JA NAPISZĘ DO FIRMY"BENIAMIN" I ZAPYTAM SIĘ CZY JEST MOŻLIWOŚĆ TEGO DANEGO ARTYKUŁY PRZEZ WAS "STWORZYĆ".OCZYWIŚCIE GDY DOSTANĘ ODPOWIEDŹ OD RAZU WAS POWIADOMIĘ.
 • awatar SCOOOOBY DOOOO- Fan: poprostu więcej żeczy ze scoobiego szkoda że nie ma sklpeu wszystko ze scooby doo bym był stałym klijentem :)
 • awatar Gość: Ja bym chciał bluzki z napisami I ♥ Scooby.A moja siostra mówi,że torby takie EKO.Moja siostra tez kocha Scooba.Hmm co jeszcze... może pamiętniki tylko w takich większych sklepach jak TESCO czy CARRFOUR.
 • awatar Mystery Inc.: O właśnie, tak jak napisała "Miki and Scooby", torba ze Scooby'm. I, hm... Podkładka pod myszkę by też fajna była ^^
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Wiosna już jest lato się zbliża więc czas na lody. A gdyby tak lody ze Scooby'ego ???
Niestety w Polsce nie ma takich

Jak wiele rzeczy ze Scoobym nie ma w Polsce ,a jest zagranicą mnie to przytłacza a w was? Wczoraj byłam w "Chińczyku"-sklep w poszukiwaniu okularów gdyż słonce już coraz mocniej grzeje.Widziałam tam pamiętniki,samochody naklejki na ściany z "Kubusiem Puchatkiem" lub "Ben 10" ,ale ze Scoob'ego NIC. To mnie najbardziej irytuje a was?

Muszę jak najszybciej udać się do sklepu gdzie robią nadruki na koszulki itd.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Nikt nie ma takich wakacji jak Scooby-Doo i Drużyna Detektywów! Tym razem przyjaciele wybiorą się w zakręconą podróż dookoła świata! 13 przyprawiających o ciarki opowieści na dwóch płytach DVD to godziny rozrywki dla całej rodziny. Możemy się założyć, że i tym razem Brygada Detektywów rozwikła wszystkie napotkane zagadki. Rzecz jasna , nie obędzie się bez licznych okrzyków "kurczę!" , wielu szaleństw i smakołyków ze wszystkich stron świata - ktoś ma ochotę na krzywą wieżę w Pizzie?

PREMIERA: W DRUGIEJ POŁOWIE MAJA. W EMPIKU AKURAT 18 MAJA 2012R. CENA POWYŻEJ 40.00 ZŁ.NA STÓWĘ OBEJRZĘ,A WY ???

więcej na: http://www.empik.com/scooby-doo-13-strasznych-opowiesci-rozni,p1048797240,film-p
http://www.galapagos.com.pl/film-6166.html
 • awatar Mystery Inc.: Świetny blog, zaglądam tu od dawna. Przesyłam Scoobane pozdrowionka. ^^
 • awatar Gość: ohh przestań zareklamuję jesteś tego warta tak jak ten blog ;)
 • awatar I ♥ Scooby-Doo (ScoobyManiaczka): @KubaSD: Dziękuję od razu cieplej na sercu.Przeciwieństwo pogody. I wielkie dzięki ,że chcesz zareklamować mój blog ,ale wcale nie musisz. Jeszcze raz dzięki ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Scooby Doo: Epoka Pantozaura (ang. Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur) – 21 film animowany i 16. pełnometrażowy film z serii Scooby Doo. Wyprodukowany w roku 2011. Następca filmu Scooby Doo: Wakacje z duchami.Scooby Doo wraz z Kudłatym, Velmą, Daphne i Fredem odkrywają przerażającego Pantozaura – legendarnego dinozaura, który został wskrzeszony by strzec skarbów w pustynnych jaskiniach.
OGLĄDALIŚCIE ??? BO JA TAK I BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ!

(KONTYNUACJĄ TEGO FILMU JEST SCOOBY-DOO: POGROMCA WAMPIRÓW-2012r.)

FILM ONLINE MOŻECIE OBEJRZEĆ NA: http://www.kinomaniak.tv/film/Scooby-Doo-Epoka-Pantozaura/40557
 • awatar I ♥ Scooby-Doo (ScoobyManiaczka): @WSZYSTKO O IDOLACH ;-): Moja sprawa co lubię ,a co nie. więc może jeśli chcesz zmieniać ludzi i ich krytykować zacznij od siebie. Ja się ciebie nie czepiam więc może uszanuj to. Ja do ciebie normalne komentarze jak człowiek ,a ty do mnie takim językiem. Uszanuj innych ludzi i zaakceptuj ich takimi jacy są. Może w przyszłości tez komuś nie będzie się podobać coś co ty robisz!!!
 • awatar Gość: @WSZYSTKO O IDOLACH ;-): nie podoba ci sie nie pisz nic
 • awatar Newsy z życia gwiazd ;D: DZIEWCZYNO WYDOROSNIJ... BO NIEDŁUGO PAMPERSA BEDZIESZ MUSIAŁA ZAKŁADAĆ;-(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
DZIŚ CHCIAŁAM WAM NAPISAĆ TROCHĘ O STWORZENIU SCOOB'EGO!!!

Na pomysł Scooby’ego Doo wpadł Fred Silverman z CBS, gdy coraz więcej kreskówek opowiadała o superbohaterach. Początkowo miał to być serial Mysteries Five opowiadając o pięciu nastolatkach demaskujących potwory - byli to: Geoff, Mike, Kelly, Linda i jej brat „W.W.”. Później zaszły zmiany w postaciach - Geoff i Mike stali się Ronniem, który potem przekształcił się we Freda, Kelly została Daphne, Linda - Velmą a „W.W.” - Kudłatym, który przestał być bratem Velmy; do postaci dołączył pies. Zaszły też zmiany w tytule - Mysteries Five zmieniło się w Who’s S-S-Scared?. Podczas lotu samolotem Silverman usłyszał w piosence Franka Sinatry Strangers in the Night słowa „Dooby-Dooby-Doo...”. Serialowy pies przybrał imię Scooby Doo.


LINK PIOSENKI FRANKA(piosenka przyczyniła się w pewnym sensie do stworzenia postaci Scooby-Doo)

Jeśli chcecie usłyszeć "Dooby-dooby-doo" przewińcie na 2min i 20s


Fred Silverman (ur. 13 września 1937 w Nowym Jorku ) to amerykańska telewizja i producent wykonawczy. Pracował jako dyrektor w tych CBS , ABC i NBC sieci, i był odpowiedzialny za doprowadzenie do telewizyjnych programów takich jak serii Scooby-Doo (1969-obecnie), All in the Family (1971/79), Waltons (1972 - 1981), Aniołki Charliego (1976-1981), a także miniserialu Roots (1977) i Shogun (1980) .
 • awatar sweetgirlmore: super!! będe codziennie wpadac a ty wpadaj częściej!! sweet blog!!
 • awatar Gość: piosenka stara ,ale dość ciekawa :) wpada szybko w ucho. Muszę przyznać ,że nie wiedziałem o tym i o tej piosence. Rzeczywiście słychać dooby-dooby-doo. No i fajny nagłówek heh XD
 • awatar I ♥ Scooby-Doo (ScoobyManiaczka): @SCOOOOBY DOOOO- Fan: oj tak jest i będzie będę o nim opowiadać swoim dzieciom i wnukom jak to się kochało Scoob'ego jeśli będę je mieć :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
http://www.cartoonnetwork.pl/show/scooby-doo-i-brygada-detektyw%C3%B3w
http://www.cartoonnetwork.pl/show/scooby-doo
http://www.cartoonnetwork.pl/tv-guide

Są to linki na stronę internetową Cartoon Network"
1.Scooby-Doo i Brygada Detektywów
2.Scooby-Doo
3.Program TV gdzie będziecie mogli śledzić kiedy leci w TV nasz ulubiony pies

http://www.boomerang-tv.pl/shows/scooby-doo

A o to link na stronę internetową Boomerang:
1.Scooby Doo

CHCECIE POGRAĆ ,PORYSOWAĆ,WYDRUKOWAĆ,POKOLOROWAĆ ITD. WCHODŹCIE NA TE STRONY SERDECZNIE ZAPRASZAM I POLECAM CODZIENNIE JESTEM NA TYCH STRONACH I ŚWIETNIE SIĘ TAM BAWIĘ!
 • awatar Gość: naprawdę świetny blog gdzie ty znajdujesz te wszystkie rzeczy na temat Scoobiego wow naprawdę dużo o nim wiesz i chyba mogę stwierdzić ,że masz rację mówiąc ,że jesteś jego największą fanką. Twój blog jest świetny zupełnie inny od tych ,którzy także piszą o Scoobym-Doo.
 • awatar SCOOOOBY DOOOO- Fan: fajnie chyba przerysuje szkic :)
 • awatar FANKA Scooby-DOO: o fajnie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Zupełnie nowy, pełnometrażowy film serii Scooby-Doo! W roli głównej: Wampiry, strachy i… śpiewający Scooby! Kiedy Daphne ma być gwiazdą filmu o wampirach okazuje się, że nie są one tylko fantazją! Czy dzielni pogromcy zagadek dadzą radę wampirzej szajce? Sprawdź! - tylko na DVD.
PREMIERA BYŁA 23 MARCA !!!
Już w empiku od 37,49 zł
link: http://www.empik.com/scooby-doo-pogromcy-wampirow-block-david,p1046105302,film-p

+2 pytania: CZY WIDZIELIŚCIE PLUSZAKI ZE SCOOBYM KIEDYKOLWIEK W EMPIKU?.W jakich sklepach widzieliście?
http://www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=basicForm&;q=scooby+pluszak&subQuery=&searchCategory=all&sort=&x=0&y=0

(ang. Scooby-Doo! Music of the Vampire) – najnowszy, 22 film animowany i 17. pełnometrażowy film z serii Scooby Doo. Wyprodukowany w roku 2011. Następca filmu Scooby Doo: Epoka Pantozaura


CAŁY FILM W INTERNECIE MOŻECIE OBEJRZEĆ KLIKAJĄC NA LINK: http://www.ekino.tv/film,Scooby-Doo-Pogromcy-Wampirow-Scooby-Doo-Music-Of-The-Vampire-2012-Dubbing-PL,27131.html#
MIŁEGO OGLĄDANIA I NIE ZAPOMNIJCIE O POPCORNIE
(jeśli macie jakieś problemy z obejrzeniem filmu pytajcie ,pomogę)
 • awatar SCOOOOBY DOOOO- Fan: Ja napewno oglądne :)
 • awatar Gość: dziękuję za link bo nie mogłem znaleźć filmu gdzie mogę oglądać link PS. spoko blog będę częściej odwiedzać może dowiem się coś nowego o Scoobym :)
 • awatar niezapominajkaa: obfitego dyngusa ;)- jesteś u mnie mile widziana :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

Scooby Doo - Scoobert Doo